Obsah podle telefonu

playMOBIL.cz > Články > Preview

Preview

« 1 2 »

Řadit dle: data / názvu

The Sims 2 Mobile

The Sims 2 Mobile (29. 4. 2005)

Je tomu pár dní, co společnost EA oznámila vývoj The Sims 2 pro mobilní telefony. Co můžeme od „kapesní simulace života“ očekávat?

Preview 90 příspěvků autor: Martin Havlíček

Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory (18. 2. 2005)

Sam Fisher se opět chystá mezi nás. Tentokráte kompletně ve 3D. Nasaďte si speciální brýle s nočním viděním a termo kamerou, ozbrojte se noži, pistolemi a samopaly, pořádně se natřete maskovací barvou a vyražte do temných misí likvidovat zločince a teroristy po celém světě!

Preview 12 příspěvků autor: Ondřej Drebota

Truck Tycoon

Truck Tycoon (18. 2. 2005)

Takzvané tycoonovky jsou na počítačích velkým pojmem a vypadá to, že na mobilních telefonech si taktéž najdou množství oddaných příznivců. Vydělejte miliony na kamionové dopravě! Postavte si vlastní síť silnic, kupte pořádný vozový park, vyřaďte své soupeře z konkurenčního boje... staňte se magnátem!
Hodnocení: 90%

Preview (J2ME) autor: Ondřej Drebota

Quest For Alliance II

Quest For Alliance II (16. 2. 2005)

Kvalitních RPG je na mobilních telefonech stejně jako na osobních počítačích neustálý nedostatek, a tak je každý nový projekt sledován ostřížím zrakem potenciálních hráčů. Již brzy se budete moci opět ponořit do kouzelného světa hry Quest For Alliance.

Preview 3 příspěvky autor: Ondřej Drebota

Pizza Magnate

Pizza Magnate (16. 2. 2005)

Hej kluku, dones mi jednu šunkovou a ať má pěkně propečený okraje! Takhle často pokřikují lidé na poslíčky s pizzou a běda tomu kdo jim nesplní často dost náročná přání. Zkuste se na chvíli vžít do role majitele pizzerie který se za každou cenu musí prosadit aby jeho zisky rostly!

Preview 1 příspěvek autor: Ondřej Drebota

NBA All-Star 3-Point Shootout 2005

NBA All-Star 3-Point Shootout 2005 (16. 2. 2005)

Umíte střílet trojky? V Americe jde o vlastní basketbalovou disciplínu, jež je velmi uznávaná a její vítěz dlouho opěvovaný. K hraní vám bude vám stačit jediný prst ale vše nebude tak jednoduché jak se může zdát...

Preview 1 příspěvek autor: Ondřej Drebota

« 1 2 »

Ostatní