Obsah podle telefonu

playMOBIL.cz > Články > Recenze her > Recenze: Fighting Rose

Recenze: Fighting Rose1. 6. 2010, 10:07

Recenze: Fighting Rose (informace o hře)

Recenze: Fighting Rose

Je libo dámskou bitku?

Když se perou dva chlapi, je to relativně normální. Ovšem když se do sebe pustí dvě ženy, mnohé muže to přivádí k šílenství a připadá jim to do jisté míry erotické. Aby také ne. Stačí si zahrát Fighting Rose, kde se spoře oděné slečny mlátí ostošest. Obepnuté oblečky, vylézající vnady a agresivita „něžného“ pohlaví. Co víc si na mobilní telefony přát?

V případě mobilní hry stačí ke štěstí už jen perfektní hratelnost a skvělá zábava. Bohužel Fighting Rose kvůli své primitivitě zabaví na pouhé minuty. Není možné říci, že by se nějak zásadně odlišovala od konkurence, to v žádném případě. A možná proto nepřekračuje stín svých oponentů.

K dispozici máte pouze jeden mód, a sice obyčejnou bitku. Tutoriál, v němž se naučíte potřebné chvaty, a přehlídku krásek, ve které nehrajete a jen sledujete, nepočítám. Poté následuje výběr jedné ze šesti kočiček. Je tu sličná Asiatka, typická „plážovka“ v bikinách, domina v latexovém oblečku, sociální pracovnice v černém hábitu, zdravotní sestřička a v neposlední řadě sexy vojačka. U každé postavičky máte jen tak pro zajímavost uvedené datum narození, věk, výšku, váhu a míry. Přičemž právě míry si nejspíše autoři vycucali z prstu. Nějak se mi nechtělo věřit, že by dívka s balony, za něž by se nemusela stydět kdejaká pornoherečka, měla přes prsa pouhých 86 cm. Ale budiž.

Souboje jako takové sice nepostrádají šmrnc (každá z dívek má své specifické „pracoviště“), ale za chvíli začnou upadávat do stereotypu. Komba nejsou bohužel příliš různorodá, a tak se hra mění v několikasekundové zuřivé mačkání všech tlačítek. Své publikum si zkrátka Fighting Rose jistě najde, ovšem z herního hlediska se jedná o čistý průměr.

PLUS: krásné dívky, pěkná podívaná

MINUS: chvilková záležitost, nic nového

Autor: Ondřej Průša

Fighting rose

Hodnocení

Grafika ******
Nápad *****
Hratelnost *****
Hodnocení redakce 55 %
Hodnocení čtenářů 0 %
Hodnotit můžete až po přihlášení
Informace o hře
Žánr Akční
Platforma J2ME

Abyste mohli přispívat do diskuse, musíte se přihlásit. Pokud nejste ješte zaregistrováni, tak se zaregistrovat.

Ostatní