Obsah podle telefonu

playMOBIL.cz > Články > Recenze her > Recenze: Sudoku Garden

Recenze: Sudoku Garden27. 11. 2009, 00:00

Recenze: Sudoku Garden (informace o hře)

Recenze: Sudoku Garden

Lámejte si hlavičky nad rozsypaným čajem!

Hra sudoku se do světa rozšířila z Japonska, ale jejím duchovním otcem není žádný chlápek ze země vycházejícího slunce, ale Howard Garnes, který tuhle logickou hříčku publikoval už v roce 1979 pod názvem „Number Place“ v americkém časopise. V posledních letech hra zažívá obrovský boom, a tak není divu, že i tvůrci mobilních her se předhánějí, kdo nabídne lepší verzi. A Sudoku Garden se rozhodně nemá za co stydět! Pro ty, kdo ještě nepronikli do tajemství sudoku, je tu nápověda a tutoriál, který vás všemu naučí. Je to jednoduché: v tabulce o devíti sloupcích a devíti řádcích najdete doplněná některá jednociferná čísla a vaším úkolem je vepsat do prázdných políček další číslice od 1 do 9 tak, aby se neopakovaly v řádku, ve sloupci, a dokonce ani v jednom z dílčích čtverců vyznačených silnější čarou.
 

Existují zde tři stupně obtížnosti, přičemž u prvních dvou se dá správnost vepsaných číslic kontrolovat i během hry. Kromě toho také můžete vybrat sudoku s japonskými znaky, které se často připodobňují k rozsypanému čaji. Znaků je devět druhů a fungují stejně jako číslice, jen je hraní s nimi trošku náročnější na pozornost. A navíc skvělá zpráva! Ve hře Sudoku Garden je možné vytvořit si vlastní sudoku, takže si sem můžete přepsat jakékoliv zadání z novin nebo specializovaných knih a luštit ho na mobilu!

 

PLUS: oblíbená hra, možnost hraní s japonskými znaky
 

MINUS: chybí hudební doprovod

Autor: Tamara Čížková

Sudoku Garden

Hodnocení

Grafika ********
Nápad *******
Hratelnost ********
Hodnocení redakce 75 %
Hodnocení čtenářů 0 %
Hodnotit můžete až po přihlášení
Informace o hře
Žánr Logické
Platforma J2ME

Diskuse Sudoku Garden (1 příspěvek)

KilleriK (29. 11. 2006, 15:46)


Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/content/70/6814770/html/playmobil.cz/inc/core/view/page_smarty.php on line 620
Dalsi sudoku?

Odpovědět

« 1 »

Abyste mohli přispívat do diskuse, musíte se přihlásit. Pokud nejste ješte zaregistrováni, tak se zaregistrovat.

Ostatní