Obsah podle telefonu

playMOBIL.cz > FAQ


FAQ

Informace pro všechny uživatele služeb

Před vlastním objednáním kterékoliv hry nebo aplikace si nejprve pečlivě ověřte, zda váš mobilní telefon a jeho nastavení splňují všechny podmínky pro úspěšné využití našich služeb. Jedná se hlavně o správné nakonfigurování WAPu na vašem přístroji. Dále je nezbytné, aby váš telefon podporoval zvolenou aplikaci a měl dostatek volné paměti pro její úspěšné stažení. Předtím, než využijete našich služeb, si prosím také důkladně přečtěte Podmínky poskytování služeb v sekci Provozní podmínky.

Nedaří se Vám stáhnout hru?

Odeslání objednací SMS bylo bez odezvy

Ujistěte se, že byl zadán správný kód a objednací SMS byla zaslána na správné číslo. Pokud byla objednací SMS v pořádku a přesto zůstala bez odezvy, kontaktujte prosím naši helplinku, na které se vám pokusíme pomoci problém vyřešit.

Nelze se připojit na odkaz, který jste obdrželi

Ujistěte se, že máte správně nastavený WAP. Bližší informace o nastavení WAPu najdete u vašeho operátora.

Při stahování došlo k přerušení signálu a po jeho obnovení se stahování neobnovilo

V tomto případě by mělo být možné stáhnout hru pomocí stejného odkazu jako napoprvé. Pokud problémy přetrvávají, kontaktujte prosím naši helplinku, na které se Vám pokusíme pomoci problém vyřešit.

Hra se stáhla, nelze ji však nainstalovat

Zkontrolujte prosím, zda váš mobilní telefon staženou hru podporuje. Pokud ano, kontaktujte prosím naši helplinku.

Hra není vaším mobilním telefonem podporována

Před zasláním objednací SMS je nutné, ověřit si zda váš mobilní telefon žádanou hru podporuje. Informace najdete v sekci Podporované telefony. Pokud je telefon na seznamu podporovaných telefonů, ale přesto staženou aplikaci nepodporuje, kontaktuje prosím naši helplinku.

Podporované telefony

V menu Obsah podle telefonů na úvodní stránce našeho portálu zvolte váš typ mobilního telefonu. Po potvrzení výběru by se pak následovně v naší nabídce měli zobrazovat pouze hry a aplikace, které jsou Vámi zvoleným typem telefonu podporovány. Další možností je pak zvolení požadované aplikace a vyhledání vašeho telefonu v seznamu podporovaných telefonů, umístěném sekci Informace o hře.

Nastavení WAPu

Pokud chcete zjistit, jak správně nastavit WAP na svém mobilním telefonu, můžete se informovat na webových stránkách jednotlivých operátorů. Uvádíme zde jednotlivé odkazy do příslušných WAP sekcí všech mobilních operátorů. Pokud vám přesto bude nastavení WAPu činit potíže, nebo budete s WAPem mít nadále problémy, kontaktujte prosím linku podpory vašeho operátora.

WAP help

JAVA PROFIL

Pozor - pro telefony značky Siemens je k úspěšnému stažení Java her potřeba nastavit kromě WAPu také JAVA profil! Nastavení nelze provést automaticky pomocí sms, jako u WAPu, ale pouze manuálně. Bližší informace a návod, jak nastavit JAVA profil naleznete na stránkách Vašeho operátora.

Nastavení JAVA profilu pro telefony siemens - T-MOBILE

Menu > Nastavení > Vybrat > Výměna dat > Vybrat > Datové služby > Vybrat > HTTP > Možnosti > Přejmenovat: např. JAVA > Změnit

GPRS nastavení (zaškrtnout položku GPRS-data)
APN wap.t-mobile.cz
Jméno uživ. wap
Heslo wap
DNS 1 nevyplňovat
DNS 2 nevyplňovat

Dále je potřeba daný profil aktivovat:
Menu > Nastavení > Vybrat > Výměna dat > Vybrat > HTTP profil > Vybrat > Provozovatel > Vybrat > JAVA

Doba prodlení 300
Proxy deaktivovat ano

Ostatní